Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Telekomandë për AB CryptoBox

Kodi i produktit:
246296
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me markat:
AB CryptoBox
Kodi i prodhuesit:
DO AB CR NEW 6XX/5XX/4XX
Lansuar:
10. 10. 2018
Prodhuesi:
AB CryptoBox

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Telekomandë për të punuar me marrësin satelitor AB Cryptobox. Telekomanda është plotësisht në përputhje me njësitë e serisë 6XX, 5XX dhe 4XX.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me markat:
AB CryptoBox
Kodi i prodhuesit:
DO AB CR NEW 6XX/5XX/4XX
Lansuar:
10. 10. 2018
Prodhuesi:
AB CryptoBox

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE