Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Marrës i sinjalit IPTV Strong SRT 2023

Kodi i produktit:
246035
Bluetooth:
Lexues i kartave të memories:
WiFi:
USB:
Trashësia [mm]:
85

Si të porosisim në Gjirafa50?

69.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Marrës i sinjalit i fuqishëm multimedial që punon me sistemin operativ Android, gjegjësisht Android 7.1. Me këtë sistem operativ, ju keni një numër aplikacionesh të instaluara ose të disponueshme, një shfletues interneti, Youtube dhe më shumë. Kjo e bën të lehtë për televizorin tuaj të bëhet një TV smart edhe nëse nuk është. Nëse nuk keni smart TV me aplikacione të integruara, kjo qendër multimediale është një zëvendësim i mrekullueshëm. Thjesht lidheni atë nëpërmjet HDMI në televizorin tuaj dhe lidhuni me anë të Wi-Fi ose LAN në rrjetin tuaj të shtëpisë. Mund të filloni të shfletoni në internet, për shembull, nëpërmjet një shfletuesi web, shikoni videot në YouTube, të luani mijëra lojëra në Google Play, të shihni parashikimet e motit ose të dëgjoni radio në internet. Qendra multimediale Strong SRT2023 me sistemin operativ Android 7.1, posedon procesor Cortex A53 quad-core 2.0 GHz, me mbështetje për rezolucionin H.265, 4K dhe Bluetooth v4.0. Lidhje të lehtë në internet nëpërmjet Wi-Fi ose LAN,riprodhim të videove, thirrje me video HD, shkarkim të lehtë i aplikacioneve, shikimi i galerisë së fotografive, rishikimi i bibliotekës së muzikës Dolby Digital dhe Dolby Digital Plus, konsum të ulët i energjisë në modalitetin e gatishmërisë, dhe telekomanda. Përveç kësaj, kjo pajisje përdor ndërfaqet: 2x USB 2.0 port, lexues me mikro SD kartelë, HDMI, AV, LAN. Përmasat 85 x 85 x 18.5 cm. Pesha 150 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
EAN:
9120072371134
Formate audio:
DD+, Dolby Digital
Formati i kompresimit të videove:
H.264 (AVC), H.265 (HEVC), MPEG4
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
85
HDMI:
Incizim USB - PVR:
Kapaciteti i hapësirës [GB]:
8
Kodi i prodhuesit:
SRT2023
Komandë:
Lansuar:
4. 10. 2018
Lartësia [mm]:
18.5
Lexues i kartave të memories:
Marrës IPTV:
Mbështetje për 4K / UHD:
Mbështetje për teknologji pa kabllo:
802.11b/g/n
Memorie e integruar:
Pesha [g]:
150
Prodhuesi:
Strong
RJ-45:
Trashësia [mm]:
85
USB:
WiFi:
WiFi të integruar: :

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE