Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Marrës sinjali IPTV Formuler Z7+, i zi

Kodi i produktit:
246293
EAN:
KTIPZ7B18B0800026
Lansuar:
5. 10. 2018
RJ-45:
Prodhuesi:
Formuler
Memorie e integruar:

Si të porosisim në Gjirafa50?

117.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Multimedia player i fuqishëm me sistemin operativ të njohur Android 7.0 Nougat. Me këtë sistem operativ, ju keni një numër aplikacionesh të instaluara ose të disponueshme, një shfletues interneti, Youtube dhe më shumë. Kjo e bën të lehtë për televizorin tuaj të bëhet një Smart TV edhe nëse nuk është. Gëzoni shfletimin në internet, duke transmetuar muzikë dhe video në internet, duke luajtur lojëra ose duke luajtur filma deri në 4K. Procesori katër bërthamësh me 2 GB memorie e bën të lehtë për të marrë fuqi të mjaftueshme për të luajtur tituj sfidues dhe për të luajtur video deri në 4K. Poashtu, me ndihmën e portit USB, ju mund të lidhni lehtë një ruajtje të jashtme me filma, muzikë ose foto, të tilla si një flash drive USB ose një hard disk i jashtëm. Qasja e shpejtë në Internet ofrohet nëpërmjet kartës Wi-Fi ose LAN.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
KTIPZ7B18B0800026
Formate audio:
AAC
Formati i kompresimit të videove:
H.264 (AVC), H.265 (HEVC)
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HDMI:
Incizim USB - PVR:
Kapaciteti i hapësirës [GB]:
8
Kodi i prodhuesit:
FORMULER Z7+ BLACK
Komandë:
Lansuar:
5. 10. 2018
Lexues i kartave të memories:
Marrës IPTV:
Mbështetje për 4K / UHD:
Memorie e integruar:
Prodhuesi:
Formuler
RJ-45:
USB:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE