Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Marrës sinjali IPTV Formuler Zx, e zezë

Kodi i produktit:
246294
EAN:
8809604570047
Lansuar:
5. 10. 2018
RJ-45:
Prodhuesi:
Formuler
Memorie e integruar:

Si të porosisim në Gjirafa50?

102.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Marrësi i sinjalit IPTV përdor sistemin operativ Android 7.0 Nougat, ku me këtë sistem operativ, ju keni një numër aplikacionesh të instaluara ose të disponueshme, një shfletues interneti, Youtube dhe më shumë. Gëzoni shfletimin në internet, duke transmetuar muzikë dhe video në internet, duke luajtur lojëra ose duke luajtur filma deri në 4K. Ky produkt vjen me një procesor quad-core me 1GB memorie dhe me 8 GB eMMC me zgjerimin microSDcard. Përveç videove 4K, gjithashtu mbështet HDR10, HLG, VP9 dhe H.265 / HEVC. Mund të lidhet me internetin nëpërmjet Wi-Fi ose një kartë rrjeti, pastaj në televizor nëpërmjet HDMI. Produkti vjen me ndërfaqje: HDMI 2.0a, lidhës IR për sensor të jashtëm, 2x USB, lexues me mikro SD, LAN RJ45, dalje audio optike dhe furnizim me energji.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8809604570047
Formate audio:
AAC
Formati i kompresimit të videove:
H.264 (AVC), H.265 (HEVC)
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HDMI:
Incizim USB - PVR:
Kapaciteti i hapësirës [GB]:
8
Kodi i prodhuesit:
FORMULER Zx
Komandë:
Lansuar:
5. 10. 2018
Lexues i kartave të memories:
Marrës IPTV:
Mbështetje për 4K / UHD:
Memorie e integruar:
Prodhuesi:
Formuler
RJ-45:
USB:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE