Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Modul TechniSat për dekodim TechniSat TechniCrypt IR CI + Skylink

Kodi i produktit:
241225
EAN:
4019588245693
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
COMMIRTECHV3
Lansuar:
1. 8. 2018
Prodhuesi:
TechniSat

Si të porosisim në Gjirafa50?

45.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Është një modul që përdoret për të shikuar programet satelitore të koduara të operatorit Skylink në të gjitha TV dhe set-top-box, të cilat janë të pajisura me slot CI. Moduli funksionon në kombinim me kartën e duhur të çipit në sistemin Irdeto PI-sys dhe është çertifikuar nga operatori Skylink për të marrë programe satelitore të këtij operatori. Moduli mbështet funksionin DualDecrypt, d.m.th ai mund të regjistrojë një program të ndryshëm nga ai që po shikoni, ose të regjistroni dy programe njëkohësisht me një akordues. Supozimi kryesor është që të dy programet transmetohen në të njëjtën frekuencë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4019588245693
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
COMMIRTECHV3
Lansuar:
1. 8. 2018
Prodhuesi:
TechniSat
Ueb-i i prodhuesit:
Technisat.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE