Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Marrës i sinjalit satelitor Formuler S Mini

Kodi i produktit:
246291
Formati i kompresimit të videove:
H.264, H.265
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
FORMULER S MINI
Lansuar:
10. 10. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

96.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shikoni TV drejtpërdrejtë dhe përmbajtjen sipas kërkesës nga sateliti, tokësor (pas blerjes dhe instalimit të një sintonizuesi USB-T të pajtueshëm) ose burimeve të internetit OTT-IPTV. E gjithë kjo është e mundur me një marrës modern DVB-S2 / DVB-T, i cili gjithashtu është i pajisur me një gamë të gjerë ndërfaqesh. Një veçori interesante e mbështetur nga kjo pajisje është aftësia për të luajtur transmetimin 4K UltraHD. Merrni detaje të pasura dhe realiste të ngjyrave - madje edhe në nuancat më të errëta dhe ndriçuesit më të ndritshëm - kur transmetoni përmbajtje HDR në një televizor HDR të përputhshëm. Ky marrës i sinjalit vjenme ndërfaqje: USB 2.0, USB 3.0, karta Smart, LAN, TV OUT, A / V OUT, IR Rec. (Tuner TV përfshin lidhësin F-lloj, IEC 169-24,).

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Formati i kompresimit të videove:
H.264, H.265
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
FORMULER S MINI
Lansuar:
10. 10. 2018
Lidhësit:
HDMI, Optike, RJ-45, USB
Mbështetje për 4K / UHD:
Me mundësi incizimi (PVR):
Memorie e integruar:
Prodhuesi:
Formuler
Sistemi operativ:
Android

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE