Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Marrës i sinjalit satelitor Strong SRT2402, i zi

Kodi i produktit:
246034
EAN:
9120072371141
Mbështetje për 4K / UHD:
Trashësia [mm]:
118
Sistemi operativ:
Android
Prodhuesi:
Strong

Si të porosisim në Gjirafa50?

107.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Marrës i sinjalit i fuqishëm multimedial që punon me sistemin operativ Android. Me këtë sistem operativ, ju keni një numër aplikacionesh të instaluara ose të disponueshme, një shfletues interneti, Youtube dhe më shumë. Kjo e bën të lehtë për televizorin tuaj të bëhet një TV smart edhe nëse nuk është. Nëse nuk keni smart TV me aplikacione të integruara, kjo qendër multimediale është një zëvendësim i mrekullueshëm. Marrës sinjali i avancuar DVB-S që mbështet standardet DVB-S2 / C / T2, jep imazhin në rezolucion shumë të lartë, dhe gjithashtu merret me marrjen e SD / HD. Pajisja përdor codec HEVC / H.265., ka rezolucion të sinjalit video deri në 4 k në 60fps 1080p / 1080i, 720p, ndërfaqe: Tuner: ANT IN / CABLE NË IEC-169 Femra - SAT IN F-lloji. HDMI, S / PDIF, 2 x USB, 1 x LAN, 1 x microSD dhe 1 x SD slot, WLAN (802.11 b / g / n 2.4 GHz) dhe Bluetooth 4.0.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
9120072371141
Formati i kompresimit të videove:
H.265
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
160
Kodi i prodhuesit:
SRT2402
Lansuar:
4. 10. 2018
Lartësia [mm]:
32
Lidhësit:
HDMI, RJ-45, S/PDIF, USB
Marrës HD (DVB-S2):
Mbështetje për 4K / UHD:
Me mundësi incizimi (PVR):
Memorie e integruar:
Pesha [kg]:
0.3
Prodhuesi:
Strong
Sistemi operativ:
Android
Trashësia [mm]:
118
WiFi:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE