Marrës i sinjalit satelitor Strong SRT2402, i zi

Kodi i produktit:
246034
EAN:
9120072371141
Mbështetje për 4K / UHD:
Trashësia [mm]:
118
Sistemi operativ:
Android
Prodhuesi:
Strong

Si të porosisim në Gjirafa50?

117.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.79 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme. Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
9120072371141
Formati i kompresimit të videove:
H.265
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
160
Kodi i prodhuesit:
SRT2402
Lansuar:
4. 10. 2018
Lartësia [mm]:
32
Lidhësit:
HDMI, RJ-45, S/PDIF, USB
Marrës HD (DVB-S2):
Mbështetje për 4K / UHD:
Me mundësi incizimi (PVR):
Memorie e integruar:
Pesha [kg]:
0.3
Prodhuesi:
Strong
Sistemi operativ:
Android
Trashësia [mm]:
118
WiFi:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE