Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Marrës sinjali AB CryptoBox 700HD mini

Kodi i produktit:
249007
Formati i kompresimit të videove:
H.265
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
AB CR700HD mini
Lansuar:
10. 11. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

61.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

AB CryptoBox 700HD është marrës sinjali kompakt që ju mundëson të merrni sinjal satelitor HD dhe ka karakteristika IPTV në mënyrë që të shihni filmat dhe serialet tuaja nga disqe të jashtme. Aksesori mund të marr sinjal nga standardet DVB-S dhe DVB-S2, mbështet kodeksin H.265, mban portet HDMI, RS232, 2x USB 2.0, LAN RJ45 dhe ofron mbështetje për DiseqC.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Formati i kompresimit të videove:
H.265
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
AB CR700HD mini
Lansuar:
10. 11. 2018
Lidhësit:
3,5mm, HDMI, Optik, RJ-45, USB
Marrës HD (DVB-S2):
Me mundësi incizimi (PVR):
Prodhuesi:
AB CryptoBox

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE