Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Marrës sinjali satelitor Formuler S Turbo

Kodi i produktit:
246292
Formati i kompresimit të videove:
H.264, H.265
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
FORMULER S Turbo
Lansuar:
5. 10. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

114.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shikoni TV drejtpërdrejtë dhe përmbajtje sipas kërkesës nga sateliti, tokësor (pas blerjes dhe instalimit të një tuneri USB-T të pajtueshëm) ose burimeve të internetit OTT-IPTV. E gjithë kjo është e mundur me një marrës modern DVB-S2 / DVB-T, i cili gjithashtu është i pajisur me një gamë të gjerë ndërfaqesh. Me Android 7.0, pajisja mund të përditësohet më tej. Paketa përfshin një telekomandë, një kordon elektrik dhe një kornizë për t'u lidhur me televizorin. Nga teknologjia e dekodimit, kjo pajisje trajton 4K HDR; HDR10; HLG; 4K 10-bit 60fps h.265 dhe 4K 10-bit 60fps VP9.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Formati i kompresimit të videove:
H.264, H.265
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
FORMULER S Turbo
Lansuar:
5. 10. 2018
Lidhësit:
HDMI, Optike, RJ-45, USB
Marrës HD (DVB-S2):
Mbështetje për 4K / UHD:
Me lexues UNI:
Me mundësi incizimi (PVR):
Memorie e integruar:
Prodhuesi:
Formuler
Sistemi operativ:
Android

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE