Marrës sinjali satelitor GoSat GS 7075 COMBOi

Kodi i produktit:
249819
EAN:
8595563714775
Formati i kompresimit të videove:
H.265
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
SRGS7075C

Si të porosisim në Gjirafa50?

143.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.96 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595563714775
Formati i kompresimit të videove:
H.265
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
SRGS7075C
Lansuar:
23. 11. 2018
Lidhësit:
HDMI, Optike, RCA, RJ-45, USB
Marrës HD (DVB-S2):
Me mundësi incizimi (PVR):
Mund të përdoret me Skylink:
Prodhuesi:
GoSat

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE