Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Marrës sinjali satelitor GoSat GS 7075 COMBOi

Kodi i produktit:
249819
EAN:
8595563714775
Formati i kompresimit të videove:
H.265
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
SRGS7075C

Si të porosisim në Gjirafa50?

143.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

GoSAT GS 7075 COMBOi është një marrës sinjali satelitor DVB-T2 dhe mbështetje Full HD. Marrësi mbështet teknologjinë Hibrid TV, një kombinim i TV digjital dhe internetit me brez të gjerë, që ju ofron akses në një arkiv të plotë të TC. Kjo pajisje ka rezolucion Full HD, memorie për ruajtjen e 6,000 programeve si dhe mundësinë për të renditur programet në 8 grupe të preferuara. Për t'u lidhur me pajisjet tjera, ky server përdor këto lidhje: 1 hyrje LNB; 1 dalje LNB (tipi F); 1 antenë për DVB-T2; 2 porte USB (2.0) me funksion PVR; 1 port HDMI, dhe 1 port Ethernet.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595563714775
Formati i kompresimit të videove:
H.265
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
SRGS7075C
Lansuar:
23. 11. 2018
Lidhësit:
HDMI, Optike, RCA, RJ-45, USB
Marrës HD (DVB-S2):
Me mundësi incizimi (PVR):
Mund të përdoret me Skylink:
Prodhuesi:
GoSat

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE