Marrës sinjali satelitor VU+ Duo 4K (1x Dual DVB-S2X tuner)

Kodi i produktit:
250275
EAN:
8588005998758
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
VU+ DUO 4K (1x Dual DVB-S2X)
Lansuar:
4. 12. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

413.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 34.46 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

kom per pervoj shum te mir me produktin
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8588005998758
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
VU+ DUO 4K (1x Dual DVB-S2X)
Lansuar:
4. 12. 2018
Lidhësit:
HDMI, RJ-45, S/PDIF, SATA, USB
Marrës HD (DVB-S2):
Mbështetje për 4K / UHD:
Memorie e integruar:
Prodhuesi:
VU+
Sistemi operativ:
Linux
Slot CI:
WiFi:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE