Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Marrës sinjali satelitor VU+ Duo 4K (1x Dual DVB-S2X tuner)

Kodi i produktit:
250275
EAN:
8588005998758
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
VU+ DUO 4K (1x Dual DVB-S2X)
Lansuar:
4. 12. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
379.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 31.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shijoni ne maksimum programin tuaj te prefereuar me kualitetin dhe qartësinë që dhuron resiveri VU+ Duo 4K me rezolucion katër herë më të madh se rezolucioni i rëndomtë Full HD. VU+ Duo punon me sistemin operativ Linux dhe mbështet teknologjitë HDR10 e HLG, duke e bërë kështu eksperiencën tuaj sa më të këndshme. Resiveri punon me një procesor katër bërthamësh ARM i kombinuar me 2 GB RAM dhe ka vend për instalimin e një disku 2.5” dhe një ekrani 3.5” LCD me funksione të një mini-televizori. Resiveri mbështet teknologjitë Wi-Fi dhe Bluetooth dhe ju bënë të mundur të shfletoni dhe të përdorni aplikacione të ndryshme si për iOS ashtu edhe për Android. Për lidhje me pajisje të tjera resiveri posedon dy porte HDMI 2.0, dy porte USB 3.0, një USB 2.0, dy slote Cl, portin për gigabit ethernet, lexues të kartelave, portet për audio dhe marrësin për satelit FBC.

Vlerësimet

kom per pervoj shum te mir me produktin
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8588005998758
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
VU+ DUO 4K (1x Dual DVB-S2X)
Lansuar:
4. 12. 2018
Lidhësit:
HDMI, RJ-45, S/PDIF, SATA, USB
Marrës HD (DVB-S2):
Mbështetje për 4K / UHD:
Memorie e integruar:
Prodhuesi:
VU+
Sistemi operativ:
Linux
Slot CI:
WiFi:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE