Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Marrës sinjali satelitor VU+ Uno 4K SE

Kodi i produktit:
228337
EAN:
8809288541579
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
VU+ UNO 4K SE (dual DVB-S2)
Lansuar:
4. 1. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
299.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 24.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Marrësi është i pajisur me një lexues të kartelës hyrëse dhe një slot CI, së bashku me dalje HDMI 2.0, hyrje HDMI, 2x USB 3.0, portë gigabit Ethernet, S / PDIF dalje optike audio dhe sinjal satelitor i integruar DVB-S2X FBC Capture Band). Me teknologjinë FBC, programe të shumta televizive të pavarura mund të pranohen njëkohësisht me një tuner të vetëm. Marrësi është gjithashtu i pajisur me një sirtar për futjen e një hard diskut 2,5 "SATA në panelin e pasmë. Dimensionet e marrësit janë 280 x 222 x 50 mm. Pesha 1,4 kg pa HDD.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8809288541579
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
VU+ UNO 4K SE (dual DVB-S2)
Lansuar:
4. 1. 2018
Lidhësit:
HDMI, RJ-45, S/PDIF, USB
Marrës HD (DVB-S2):
Mbështetje për 4K / UHD:
Mbështetje për WiFi:
Me lexues UNI:
Prodhuesi:
VU+

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE