Marrës sinjali VU+ Duo 4K (2x Dual DVB-S2X tuner)

Kodi i produktit:
250276
EAN:
8588005998765
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
VU+ DUO 4K (2x Dual DVB-S2X)
Lansuar:
4. 12. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

492.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 41.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8588005998765
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
VU+ DUO 4K (2x Dual DVB-S2X)
Lansuar:
4. 12. 2018
Lidhësit:
HDMI, RJ-45, S/PDIF, SATA, USB
Marrës HD (DVB-S2):
Mbështetje për 4K / UHD:
Memorie e integruar:
Prodhuesi:
VU+
Sistemi operativ:
Linux
Slot CI:
WiFi:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE