Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Marrës satelitor AB CryptoBox Smart, i zi

Kodi i produktit:
223586
EAN:
8588005998482
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AB CR SMART
Lidhësit:
HDMI, RCA, RJ-45, S/PDIF, USB

Si të porosisim në Gjirafa50?

61.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

CryptoBox Smart është një marrës i thjeshtë satelitor HD me cilësi të madhe Full HD dhe një çmim shumë të mirë. Marrësi ju lejon të shikoni programet satelitore HD dhe SD, plus daljet analoge për t'ju lejuar të lidhni televizorët e vjetër me kabllot Audio / Video Chinch. Marrësi ka me një lexues origjinale të kartave Irdeto dhe plotëson certifikatën e re Skylink Ready v1.5 për t'ju ndihmuar të merrni programet Skylink.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8588005998482
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AB CR SMART
Lidhësit:
HDMI, RCA, RJ-45, S/PDIF, USB
Marrës HD (DVB-S2):
Prodhuesi:
AB CryptoBox
Sistemi operativ:
Linux

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE