Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Marrës sinjalesh AB CryptoBox 700HD

Kodi i produktit:
203119
EAN:
8588005998277
Formati i kompresimit të videove:
H.265
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AB CR700HD

Si të porosisim në Gjirafa50?

77.50 
Ju kurseni : 2.00   (3%)
75.50 € * Përfshirë TVSH-në
3% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

AB CryptoBox 700HD është një marrës satelitor i kombinuar me pajisjen multimedia FullHD. Marrësi ju lejon të shikoni programe satelitore HD, përdorimin e veçorive IPTV, dhe dëgjimin e pajisjeve multimediale. Ky marrës gjithashtu ju lejon të shikoni transmetime live në pajisje smart të pajisura me iOS ose Android. Ju vetëm duhet të instaloni G-MScreen. Ka gjithashtu Timeshift, që mund të shikoni shfaqjen e preferuar më vonë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8588005998277
Formati i kompresimit të videove:
H.265
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AB CR700HD
Lansuar:
25 Nëntor 2016
Lidhësit:
HDMI, optik, RJ-45, RS232, SCART, USB
Marrës HD (DVB-S2):
Me lexues UNI:
Me mundësi incizimi (PVR):
Prodhuesi:
AB CryptoBox

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE