Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Marrës sinjalesh Amik SHD 8150 CXE

Kodi i produktit:
190945
EAN:
5999883021088
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
DBSAMHC026
Lansuar:
13 Maj 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

76.50 
Ju kurseni : 11.00   (14%)
65.50 € * Përfshirë TVSH-në
14% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

CXE Amik SHD 815 është marrësi kryesor për argëtimin me TV në full HD. Konektojeni në TV, futeni një smart card me ofuresin tuaj dhe shijoni pragramet me numër të ndryshëm. Funksionet PIG OSD ju lejojnë selektim konvencional dhe ndërrim të programeve, Pajisja ka HDMI and SCART që ju lejon konektimin me shumicën e televizionëve të rinj dhe të vjetër. Një tjetër funskion është gjithashtu EPG që ju siguron një listë të programeve transmetuese të të gjitha stacioneve të radios, që shfaqin informata EPG. Madhësia e tij është 220 x 40 x 160 mm dhe peshon 1kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5999883021088
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
DBSAMHC026
Lansuar:
13 Maj 2016
Lidhësit:
3,5mm, HDMI, optik, RJ-45, USB
Marrës HD (DVB-S2):
Me mundësi incizimi (PVR):

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE