Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Marrës sinjalesh GoSAT GS 7010 HDi

Kodi i produktit:
190701
EAN:
8595563709351
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
SRGS7010
Lansuar:
13 Maj 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

96.50 
Ju kurseni : 9.00   (9%)
87.50 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

GS7010 HDi është një marrës satelitor me një çmim të shkëlqyer dhe performancë. Marrësi përdor një çip Broadcom - i prodhuar në USA. Marrësi gjen ndryshimet dhe programet vetë janë të akorduara, ose të riemërtuara. Pajisja ka një konektor HDMI dhe një analog për televizorë të vjetër. Ai mbështet HDMI CEC - që mund ts ndezë dhe ta shuajë TV, ose ta ndalë automatikisht. Marrësi ka një funksion PVR - që regjistron shfaqje televizive në një hard drive që mund të lidhet me pajisjen duke përdorur konektorin USB në një panel të rrallë të marrësit. Dimensionet e tij janë 150 x 32 x 102 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595563709351
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
SRGS7010
Lansuar:
13 Maj 2016
Lidhësit:
3,5mm, HDMI, RJ-45, USB
Marrës HD (DVB-S2):
Me lexues UNI:
Me mundësi incizimi (PVR):
Prodhuesi:
GoSat

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE