Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Marrës sinjalesh Strong SRT 7502

Kodi i produktit:
213214
EAN:
8717185449396
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
170
Kodi i prodhuesit:
SRSRT7502

Si të porosisim në Gjirafa50?

66.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

7502 SRT është një marrës satelitor ekskluziv për Skylink. Ju mund të regjistroni shfaqjen e preferuar në pajisjen e jashtme USB. Pajisja ka HDMI dhe SCART që ju lejon lidhjen me shumicën e televizorëve të ri dhe të vjetër. Një tjetër funksion është EPG - që ju siguron me një listë të programëve transmetuese në të gjitha stacionet e radiove.Marrësi ofron memorie prej 4000 kanale , me aftësinë për të krijuar deri në 8 lista të kanaleve të preferuara televizive ose të radios, prej të cilave 6 lista televizive dhe 2 radio stacione Madhësia e tij është 170 x 39 x 128 mm dhe peshon 0.36 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8717185449396
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
170
Kodi i prodhuesit:
SRSRT7502
Lartësia [mm]:
128
Lidhësit:
HDMI, optik, SCART, USB
Marrës HD (DVB-S2):
Me lexues UNI:
Me mundësi incizimi (PVR):
Pesha [kg]:
0,36
Prodhuesi:
Strong
Trashësia [mm]:
39

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE