Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Marrës sinjalesh VU + Solo V2, i bardhë

Kodi i produktit:
176166
EAN:
8809288540817
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
211
Kodi i prodhuesit:
VUSOLOSEV21W
Lartësia [mm]:
185

Si të porosisim në Gjirafa50?

195.50 
Ju kurseni : 18.00   (9%)
177.50 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 14.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Nëse ju pëlqen të kaloni kohë duke shikuar TV, si me familje ashtu edhe vetë gjatë kohës kur shikoni programet tuaja të preferuara, sigurisht dëshironi të keni zgjidhje sa më shumë dhe me kualitet të lartë. Dhe vjen një marrës satelitor i jashtëzakonshëm VU + Solo SE V2 i cili ju lejon të shijoni këto momente. Ky ju lejon të shikoni një numër të madh të kanaleve televizive dhe të gjitha me rezolucion VHD. Ka gjerësi prej 211 mm dhe lartësi prej 185 mm me një dizajn modern.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8809288540817
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
211
Kodi i prodhuesit:
VUSOLOSEV21W
Lartësia [mm]:
185
Lidhësit:
HDMI, optik, RCA, RJ-45, USB
Marrës HD (DVB-S2):
Me mundësi incizimi (PVR):
Trashësia [mm]:
40

Bashkangjitja Marrës sinjalesh VU + Solo V2 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE