Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Marrës sinjalesh Vu + ZERO, i zi

Kodi i produktit:
169608
EAN:
8809288540640
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
160
Kodi i prodhuesit:
SRVUZERO

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
118.50 
Ju kurseni : 1.00   (1%)
117.50 € * Përfshirë TVSH-në
1% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Marrësi i sinjaleve Vu + ZERO është i pajisur me Enigma 2. Ky marrës i vogël Linux Full HD ju lë përshtypje me perfomancën e saj dhe pajisjet. Pajisja mbështet HbbTV i cili kombinon transmetimet me qasjen në internet. Ky marrës është i pajisur me procesor Broadcom me një frekuencë prej 742 MHz, 256 MB flash dhe 512 MB RAM. Marrësi shfaq video 1080p. Konsumimi gjatë funksionimit maksimal është 13 W kurse në standby mode 0.5 W. Dimensionet e tij janë 160 x 30 x 145 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8809288540640
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
160
Kodi i prodhuesit:
SRVUZERO
Lartësia [mm]:
30
Lidhësit:
HDMI, RCA, RJ-45, USB
Marrës HD (DVB-S2):
Prodhuesi:
VU+
Trashësia [mm]:
145

Bashkangjitja Marrës sinjalesh Vu + ZERO edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE