Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Marrës sinjali Thomson THS815, i zi

Kodi i produktit:
214744
EAN:
8717185449600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
170
Kodi i prodhuesit:
THS815
Lartësia [mm]:
128

Si të porosisim në Gjirafa50?

69.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

THS815 është një marrës sinjali satelitor Thomson HD për kanalet televizive dhe radio pa pagesë. Marrësi satelitor HD është projektuar për Skylink, ofruesin më të madh të kanaleve televizive në Republikën Çeke dhe Sllovaki! Ky marrës sinjalesh lejon regjistrimin USB, funksionin FST për kërkimin më të lehtë dhe instalimin e programeve të preferuara. Ka 8 lista të kanaleve të preferuara, EPG - udhëzuesin elektronik të programeve ose funksionin e kontrollit të preferuar prindëror. Thomson THS815 lejon marrjen e sinjalit satelitor DVB-S2. Pajisja ka një dalje HDMI për t'u lidhur me shumicën e televizorëve të sotëm, portin Ethernet, USB, S / PDIF, etj. Dimensionet e tij janë 170 x 128 x 39 mm ndërsa pesha e tij është 0.36 kg. Në paketë përfshen mbushësi, telekomandë, bateritë dhe manuali i udhëzimeve.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8717185449600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
170
Kodi i prodhuesit:
THS815
Lartësia [mm]:
128
Lidhësit:
HDMI, RCA, SCART, USB
Marrës HD (DVB-S2):
Me mundësi incizimi (PVR):
Pesha [kg]:
0,36
Prodhuesi:
Thomson
Trashësia [mm]:
39

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE