Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Marrës sinjali satelitor VU + Zero 4K (1x DVB-S2X)

Kodi i produktit:
228336
EAN:
8809288541616
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
VU+ ZERO 4K
Lidhësit:
HDMI, RJ-45, S/PDIF, USB

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
179.50 
Ju kurseni : 21.00   (12%)
158.50 € * Përfshirë TVSH-në
12% Zbritje
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 13.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Vu + ZERO 4K është një marrës Linux që mbështet H.265 HEVC dhe rezolucionin UHD, që është katër herë më i qartë se Full HD klasik. Marrësi ka një procesor të fuqishëm dy-bërthamor ARM 1.5GHz që mundësohet nga 2 GB memorie operuese DDR4 dhe 4 GB memorie të brendshme. Është i pajisur me një marrës të ri DVB-S2X MIS, i cili është i aftë të marrë sinjale në standardet DVB-S dhe DVB-S2 me mbështetje me shumë nivele. Përparësia e marrësit është se lejon marrjen e programeve në mënyrën multistream (MIS), e cila përdoret në disa satelitë për shpërndarjen e sinjaleve të programit tek transmetuesit tokësor ose për shpërndarjen e kabllove. Modeli mbështet standardet më të fundit televizive HbbTV dhe është i pajisur me një luajtës mediash KODI me HDR10 / HLG, ndërsa mbështetja e aplikacionit TV ju lejon të përdorni aplikacione televizive si Youtube. Marrësi është poashtu i pajisur me një lexues të kartave dhe slot CI / CI +, së bashku me HDMI 2.0 dhe HDMI CEC, USB 2.0, Ethernet dhe S / PDIF. Përmasat e marrësit janë: 140 x 115 x 50 mm. Pesha: 0.6 kg.

Vlerësimet

Faleminderit Gjirafa
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8809288541616
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
VU+ ZERO 4K
Lidhësit:
HDMI, RJ-45, S/PDIF, USB
Marrës HD (DVB-S2):
Mbështetje për 4K / UHD:
Me lexues UNI:
Prodhuesi:
VU+

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE