Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Marrës sinjali satelitor VU + Zero 4K (1x DVB-S2X)

Kodi i produktit:
228336
EAN:
8809288541616
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
VU+ ZERO 4K
Lidhësit:
HDMI, RJ-45, S/PDIF, USB

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
179.50 
Ju kurseni : 20.00   (11%)
159.50 € * Përfshirë TVSH-në
11% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 13.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Vu + ZERO 4K është një marrës Linux që mbështet H.265 HEVC dhe rezolucionin UHD, që është katër herë më i qartë se Full HD klasik. Marrësi ka një procesor të fuqishëm dy-bërthamor ARM 1.5GHz që mundësohet nga 2 GB memorie operuese DDR4 dhe 4 GB memorie të brendshme. Është i pajisur me një marrës të ri DVB-S2X MIS, i cili është i aftë të marrë sinjale në standardet DVB-S dhe DVB-S2 me mbështetje me shumë nivele. Përparësia e marrësit është se lejon marrjen e programeve në mënyrën multistream (MIS), e cila përdoret në disa satelitë për shpërndarjen e sinjaleve të programit tek transmetuesit tokësor ose për shpërndarjen e kabllove. Modeli mbështet standardet më të fundit televizive HbbTV dhe është i pajisur me një luajtës mediash KODI me HDR10 / HLG, ndërsa mbështetja e aplikacionit TV ju lejon të përdorni aplikacione televizive si Youtube. Marrësi është poashtu i pajisur me një lexues të kartave dhe slot CI / CI +, së bashku me HDMI 2.0 dhe HDMI CEC, USB 2.0, Ethernet dhe S / PDIF. Përmasat e marrësit janë: 140 x 115 x 50 mm. Pesha: 0.6 kg.

Vlerësimet

Faleminderit Gjirafa
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8809288541616
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
VU+ ZERO 4K
Lidhësit:
HDMI, RJ-45, S/PDIF, USB
Marrës HD (DVB-S2):
Mbështetje për 4K / UHD:
Me lexues UNI:
Prodhuesi:
VU+

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE