Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Marrës multimedia Humax Nano T2, DVB-T2

Kodi i produktit:
269654
Besueshmëria:
100 %
Formati i kompresimit të videove:
H.265 (HEVC), MPEG2, MPEG4
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
206

Si të porosisim në Gjirafa50?

76.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Marrës multimedia i dizajnuar për të marrë njëkohësisht transmetim digjital tokësor DVB-T, por edhe për standardin e ri DVB-T2 me mbështetjen e kodifikuesit H.265 / HEVC. High Efficiency Video Coding HEVC, i njohur gjithashtu si H.265, është një standard i ri transmetimi DVB-T2 me kodifikim më kosto-efektiv që zvogëlon ritmin e bitit ndërsa ruan një cilësi të krahasueshme të videos në krahasim me paraardhësin e tij H.264. Gjithashtu mbështet TV hibrid (funksioni i butonit të kuq), i cili është një kombinim i TV digjital dhe internetit me brez të gjerë, i cili do t'ju japë qasje, për shembull, në arkivin e plotë të CT në aplikacionin iVysi. Përveç funksioneve të përmendura më lart, marrësi është i pajisur me një dalje HDMI për lidhje me TV moderne dhe një lidhës SCART për lidhje me llojet më të vjetër të televiziorëve. Marrësi ju mundëson të regjistroni përmes USB, riprodhim multimedial, kohëmatës, EPG dhe mbështet Full HD.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Formati i kompresimit të videove:
H.265 (HEVC), MPEG2, MPEG4
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
206
HbbTV:
Lansuar më:
14. 9. 2019
Lartësia mm:
47
Lloji i marrësit:
DVB-T2
Mbështetje për WiFi:
Me mundësi incizimi PVR:
Pesha kg:
0.54
Trashësia mm:
168.5

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE