Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Marrës sinjalesh Sencor SDB 520T, DVB-T2, i zi

Kodi i produktit:
267666
Besueshmëria:
100 %
EAN:
8590669279234
Formati i kompresimit të videove:
H.265 (HEVC)
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

31.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Sencor DVB-T2 është një kuti miniaturë e krijuar për të marrë transmetimin aktual digjital tokësor DVB-T, por edhe për standardin e ri DVB-T2 me mbështetje për kodek H.265 / HEVC. Ky marrës multimedial ju lejon të luani ose edhe të regjistroni pjesën më të madhe të skedarëve tuaj multimedial nga një USB flash drive ose hard disk i jashtëm, në mënyrë që të shijoni shfaqjen tuaj të preferuar kur të dëshironi. Paisja ofron kohëmatës, teleteks, programim elektronik të kanaleve për deri në 7 ditë, TV dhe listë të radios, funksionin e kontrollit prindëror, dhe funksion për deri në 8 regjistrime. Gjithashtu, kjo pajisje është e pajisur me hyrje për antenë, një port dalës HDMI 1.3 për t'u lidhur me televizior modern dhe një lidhës SCART për lidhje me llojet më të vjetra të televiziorëve. Dimensionet e tij janë 100 x 25 x 82 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
8590669279234
Formati i kompresimit të videove:
H.265 (HEVC)
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
100
Kodi:
SDB 520T
Lansuar:
17. 8. 2019
Lartësia mm:
25
Lidhësit:
HDMI, SCART, USB
Lloji i marrësit:
DVB-T2
Me mundësi incizimi PVR:
Pesha kg:
0.3
Prodhuesi:
Sencor
Trashësia mm:
82

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE