Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Marrës sinjali tokësor Maxxo T2 H.265 + adapter Wi-Fi, DVB-T2

Kodi i produktit:
246814
Formati i kompresimit të videove:
H.264 (AVC), H.265 (HEVC), MPEG2, MPEG4
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
168
Lansuar:
15. 10. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

34.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky multimedia set-topbox ju lejon të shikoni programet televizive edhe pas kalimit në T2 HEVC 265 të ri. Por sot, në sajë të tij, ju mund të keni të gjitha programet televizive në HD dhe programe të tjera më mirë se kurrë. Ju gjithashtu merrni zërin e madh Dolby Atmos dhe shumë stacione radio digjitale.Me adapterin WiFi të përfshirë, mund të lidheni lehtë me një rrjet wireless dhe të shikoni përmbajtje të tilla si Youtube. Gjithashtu, shikoni fotot dhe videot nga smartphone ose tableti në një ekran televiziv me aplikacionin DLNA. Pajisja mbështet DVB-T2 / T, H.265, HD MPEG 2, MPEG4 dhe HD H.264 (720P, 1080i dhe 1080P dekoder). Pajisja mund të trajtojë mënyrat PAL, NTSC dhe PAL-M. Portat USB 2.0 dhe RF në, HDMI dhe SCART I / O.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Formati i kompresimit të videove:
H.264 (AVC), H.265 (HEVC), MPEG2, MPEG4
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
168
Lansuar:
15. 10. 2018
Lartësia [mm]:
35
Lidhësit:
HDMI, RJ-45, SCART, USB
Lloji i marrësit:
DVB-T, DVB-T2
Me mundësi incizimi (PVR):
Pesha [kg]:
0.45
Prodhuesi:
Maxxo
Trashësia [mm]:
95
WiFi:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE