Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Marrës sinjali tokësor Sencor SDB 5104TD

Kodi i produktit:
253841
EAN:
8590669269631
Formati i kompresimit të videove:
H.265 (HEVC)
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
188

Si të porosisim në Gjirafa50?

47.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Sencor SDB 5104TD është një kuti e projektuar për të marrë sinjale aktuale tokësore digjitale DVB-T, por edhe për të shfaqur standardin DVB-T2 me mbështetjen e kodekut H.265 / HEVC. Gjithashtu mund të shijoni një sërë përmbajtjesh multimediale, si muzikë, filma dhe të shfletoni foto me ndërfaqen USB. Me këtë paisje me sintonizues të dyfishtë, ju mund të shikoni një shfaqje televizive, dhe në të njëjtën kohë ju mund të regjistroni ndonjë shfaqje tjetër televizive. Karakteristikat tjera përfshijnë: EPG 7-ditore, teleteks, listën e TV dhe radios, listën e preferuar, kontrollin prindëror, raportin e pamjes, kohën e programimit për deri në 8 regjistrime, dhe kohëmatësin automatik. Përmasat e paisjes janë: 188 x 42 x 134 mm. Ndërfaqet përfshijnë: port hyrës për antenë 5 V / 50 mA (hyrje / dalje RF), port dalës HDMI 1.3, SCART, dy porte USB, port dalës digjital koaksial, dhe port RJ 45.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8590669269631
Formati i kompresimit të videove:
H.265 (HEVC)
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
188
Kodi:
SDB 5104TD
Lansuar:
6. 2. 2019
Lartësia mm:
42
Lidhësit:
HDMI, RJ-45, SCART, USB
Lloji i marrësit:
DVB-T2
Marrës dual:
Me mundësi incizimi PVR:
Prodhuesi:
Sencor
Trashësia mm:
134

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE