Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Marrës GoGEN DVB 132 T2 PVR , DVB-T2, i zi

Kodi i produktit:
272855
Besueshmëria:
100 %
EAN:
8590393289899
Formati i kompresimit të videove:
H.264 (AVC), H.265 (HEVC), MPEG4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
GOGDVB132T2PVR

Si të porosisim në Gjirafa50?

31.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Gogen DVB 132 T2 PVR është një kuti e dizajnuar për të marrë transmetimin aktual digjital tokësor DVB-T, por edhe për standardin e ri DVB-T2 me mbështetjen e kodifikuesit H.265 / HEVC. Ky marrës ju lejon të luani ose edhe të regjistroni pjesën më të madhe të skedarëve tuaj multimedial nga një flash drive USB ose disk i jashtëm, në mënyrë që të shijoni shfaqjen tuaj të preferuar sa herë që dëshironi. Gogen DVB 132 T2 PVR që lidhet me televiziorin tuaj siguron marrjen e një formati të ri të transmetimit digjital DVB-T2 H.265 HEVC, por gjithashtu luan në formatin ekzistues DVB-T. Kjo ju lejon të merrni programe të shumta me të njëjtën cilësi. Falë hyrjes USB, ju mund të luani skedarë medial nga një flash drive ose disk i jashtëm. Luaj filmat, fotot, videot dhe muzikën tuaj të preferuar me një shikues të përmbajtjes së lehtë. Ai ofron mundësinë e regjistrimit të transmetimeve televizive digjitale në mënyrë të përshtatshme në një flash drive USB ose disk të jashtëm. Luajtësi mbështet regjistrimin në një disk të jashtëm USB, përmban Record ready dhe Timeshift, Teletext, EPG. Lidhësit: HDMI, SCART, USB, port dalës audio koaksial digjital.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
8590393289899
Formati i kompresimit të videove:
H.264 (AVC), H.265 (HEVC), MPEG4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
GOGDVB132T2PVR
Lansuar më:
16. 10. 2019
Lidhësit:
HDMI, Koaksial, hyrës RF, dalës RF, SCART, USB
Lloji i marrësit:
DVB-T2
Me mundësi incizimi PVR:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE