Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Marrës GoGEN DVB 272 T2 PVR, DVB-T2, i zi

Kodi i produktit:
272857
Besueshmëria:
95 %
EAN:
8590393289905
Formati i kompresimit të videove:
H.264 (AVC), H.265 (HEVC), MPEG4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
GOGDVB272T2PVR

Si të porosisim në Gjirafa50?

35.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky marrës ju lejon të luani apo edhe të regjistroni pjesën më të madhe të skedarëve tuaj multimedial nga USB flash drive ose hard disk i jashtëm, në mënyrë që të shijoni shfaqjen tuaj të preferuar kur të doni. Kutia e nivelit të lartë të Gogen DVB 272 T2 PVR që lidheni me TV tuaj siguron marrjen e një formati të ri të transmetimit dixhital DVB-T2 H.265 HEVC, por gjithashtu luan në formatin ekzistues DVB-T. Kjo ju lejon të merrni programe të shumta me të njëjtën cilësi. Poashtu, ky marrës mbështet regjistrimin në një disk të jashtëm USB dhe përmban regjistrin gati dhe Timeshift, Teletext, EPG. Lidhës: HDMI, SCART, USB 2x, hyrje LAN.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
95 %
EAN:
8590393289905
Formati i kompresimit të videove:
H.264 (AVC), H.265 (HEVC), MPEG4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
GOGDVB272T2PVR
Lansuar:
16. 10. 2019
Lidhësit:
HDMI, RF (hyrës), RJ-45, SCART, USB
Lloji i marrësit:
DVB-T2
Me mundësi incizimi PVR:
Prodhuesi:
GoGen

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE