Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Marrës i sinjalit Evolveo Gamma T2

Kodi i produktit:
239122
EAN:
8594161338925
Formati i kompresimit të videove:
H.265 (HEVC)
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
168
Kodi i prodhuesit:
DT-4060-T2-HEVC

Si të porosisim në Gjirafa50?

59.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Merrni resiverin Evolveo Gamma T2 dhe shijoni në maksimum programet dhe filmat tuaj të preferuar duke shfrytëzuar opsionet e shumta që i ofron Evolveo siç janë inçizimi i programeve, sortimi manual i programeve, krijimi listës së re të kanaleve apo muzikave, vendosni password në programet sipas zgjedhjes tuaj dhe përdorni funksionin TimeShift. Pajisja përmban portin HDMI, SCART, dy porte USB, port për lidhje me antenë, dhe port për kabëll koaksial. Po ashtu, ka marrës DVB-T2 me mbështetje HEVC / H.265. Pajisja ka dimensione prej 168 x 113 x 38 dhe peshë 0.3kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8594161338925
Formati i kompresimit të videove:
H.265 (HEVC)
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
168
Kodi i prodhuesit:
DT-4060-T2-HEVC
Lansuar:
28. 6. 2018
Lartësia [mm]:
38
Lidhësit:
HDMI, RF (hyrës), RF (dalës), SCART, USB
Lloji i marrësit:
DVB-T2
Marrës dual:
Me mundësi incizimi (PVR):
Pesha [kg]:
0.3
Prodhuesi:
Evolveo
Trashësia [mm]:
113

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE