Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Marrës sinjalesh Alma 2800 SE (T2) , i zi

Kodi i produktit:
281412
Besueshmëria:
100 %
Lloji i marrësit:
DVB-T2
Trashësia mm:
92
SCART:
RF hyrës:

Si të porosisim në Gjirafa50?

29.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pajisje multimediale për pranim të sinjaleve tokësore të llojit DVB-T dhe DVB-T2 me kodifikues H.265 / HEVC, me cilësi të plotë HD. Pajisja mbështet regjistrimin në një disk të jashtëm USB, si dhe ka një funksion të dobishëm TimeShift. Sigurisht, pajisja është e lehtë për t'u instaluar dhe përkrahë një gamë të gjerë të formateve. Dimensionet janë: 167 x 92 x 36 mm. Pesha 0.3 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
8594163274962
Formati i kompresimit të videove:
H.265 (HEVC), MPEG2, MPEG4
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
167
HDMI:
Kaoksial audio:
Kodi:
DBTALH1128
Lansuar:
20. 2. 2020
Lartësia mm:
36
Lloji i marrësit:
DVB-T2
Me mundësi incizimi PVR:
Pesha kg:
0.3
Prodhuesi:
Alma
RF dalëse:
RF hyrës:
SCART:
Trashësia mm:
92
USB:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE