Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Marrës sinjalesh Strong SRT8222, DVB-T2, i zi

Kodi i produktit:
268682
Besueshmëria:
100 %
Lidhësit:
HDMI, kaoksial, RF (hyrës), RF (dalës), RJ-45, SCART, USB
Prodhuesi:
Strong
Pesha kg:
0.27
Pesha g:
270

Si të porosisim në Gjirafa50?

49.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky pranues tokësor për programe televizive dhe radiofonike ofron teknologji që mundëson shikimin e një programi teksa regjistroni një tjetër. Ju poashtu mund të luani video dhe muzikë apo të shikoni fotografi përmes portit USB. Pranuesi ka poashtu EPG 7-ditore për shpërfaqjen e informacionit të programit në ekran dhe për rezervim. Ndër të tjera ofron teletekst, titra shumë-gjuhësore dhe regjistrime audio.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
9120072371479
Formati i kompresimit të videove:
H.265 (HEVC)
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
170
Kodi:
SRT8222
Lansuar:
3. 9. 2019
Lartësia mm:
40
Lidhësit:
HDMI, kaoksial, RF (hyrës), RF (dalës), RJ-45, SCART, USB
Lloji i marrësit:
DVB-T2
Marrës dual:
Me mundësi incizimi PVR:
Pesha g:
270
Pesha kg:
0.27
Prodhuesi:
Strong
Trashësia mm:
105

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE