Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Marrës sinjali AB CryptoBox 702T

Kodi i produktit:
251013
EAN:
8588005998604
Formati i kompresimit të videove:
H.265 (HEVC)
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
AB CR702T

Si të porosisim në Gjirafa50?

48.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Modeli i ri i marrësit AB CryptoBox më të popullarizuar është ideal për tranzicion të lehtë në DVB-T2 me mbështetje HEVC / H.265 codec. Megjithatë, CryptoBox 702T nuk do të përdoret vetëm si marrës televiziv, por do të jetë gjithashtu i madh si një media player. Marrësi ju lejon të regjistroni programet tuaja të preferuara në një pajisje të jashtme USB për ruajtje ose përdorni funksionin Timeshift për të ndaluar programin që shihni dhe më vonë, kur keni kohë, ta shikoni përsëri. Me këtë funksion, asnjë film apo seri nuk do t'ju ikë ! Multimedia Marrësi DVB-T2 / C AB CryptoBox 702T me mbështetje HEVC / H.265 ofron: lexues universal të kartelave, dalje HDMI,1 port SCART, 2 porte USB 2.0 (panel 1x përpara, panel 1x prapa), 1x LAN RJ 45 dhe 1x S / PDIF dalje digjitale optike. Rishikim USB dhe LAN, regjistrim i jashtëm i kujtesës USB, Timeshift, EPG, ekran LED, telekomandë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8588005998604
Formati i kompresimit të videove:
H.265 (HEVC)
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
AB CR702T
Lansuar:
13. 12. 2018
Lidhësit:
HDMI, RJ-45, SCART, USB
Lloji i marrësit:
DVB-C, DVB-T, DVB-T2
Me mundësi incizimi (PVR):
Prodhuesi:
AB CryptoBox

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE