Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Marrës sinjali tokësor Maxxo DVB-T2 HEVC/H.265 HD TV

Kodi i produktit:
248716
Formati i kompresimit të videove:
H.265 (HEVC)
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
32
Lansuar:
3. 11. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

38.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Marrësi i sinjalit tokësor Maxxo që mbështet standardet HEVC / H.265, është i përshtatshëm për platformën Android (versioni 5.1) Windows, dhe ofron ndjeshmëri të lartë akordimi. Kjo pajisje ju lejon të shikoni TV off line, dhe gjithashtu mbështet programet televizive të transmetuara në rezolucion SD, HD dhe FULL HD. Marrësi i sinjalit tokësor mbështet teknologjinë EPG. Përdor portin mikroUSB 2.0, dhe ka një lidhje MCX. Poashtu, pajisja është shumë kompakte për shkak të dimensioneve të saj vetëm 32 x 25 x 9 milimetra, e cila vjen me një antenë të dyfishtë teleskopike dhe një lak antene. Për të shikuar një program televiziv FULL HD, pajisjes i nevojitet ky konfigurim minimal: Platforma Windows- procesori Core I5 dhe më i lartë (Quad core), 4GB RAM; dhe Platforma Android me procesor 8-bërthamësh me mbështetjen e HEVC.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Formati i kompresimit të videove:
H.265 (HEVC)
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
32
Lansuar:
3. 11. 2018
Lartësia [mm]:
9
Lidhësit:
Micro USB
Lloji i marrësit:
DVB-T2
Prodhuesi:
Maxxo
Trashësia [mm]:
25

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE