Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Marrës sinjali tokësor TechniSat DigiPal ISIO HD, HbbTV, DVB-T2, i argjendtë

Kodi i produktit:
280508
Besueshmëria:
100 %
Me mundësi incizimi PVR:
USB:
Ueb-i i prodhuesit:
Technisat.com
Trashësia mm:
130mm

Si të porosisim në Gjirafa50?

153.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 12.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pajisje e fuqishme me pranues transmetimi DVB-T2, dhe me kodek H.265 / HEVC. Pajisja mbështet kodekët video MPEG-2, VC-1 dhe H.265. Falë hyrjes në LAN, gjithashtu mund të transmetoj shumë radio të Internetit. Ndërfaqja përfshin: 1 x HDMI, 2 x USB 2.0, 1 x skart, 1 x SPDIF, 1 x LAN, 1x lexues të kartave SD. Dimensionet e tij janë: 21 x 4.00 x 13 cm. Pesha: 320 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
4019588149311
Formati i kompresimit të videove:
H.265 (HEVC), MPEG2
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
210
HbbTV:
HDMI:
Kaoksial audio:
Kodi:
SRDIGIPALISIOSI
Lansuar:
5. 2. 2020
Lartësia mm:
40
Lloji i marrësit:
DVB-T2
Me mundësi incizimi PVR:
Pesha kg:
0,32
Prodhuesi:
TechniSat
RF hyrës:
RJ-45:
SCART:
Slot për kartë memorie:
Trashësia mm:
130mm
Ueb-i i prodhuesit:
Technisat.com
USB:
WiFi:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE