Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Marrës sinjali tokësor Tesla TE-310

Kodi i produktit:
248625
EAN:
8594163276010
Formati i kompresimit të videove:
H.264 (AVC), H.265 (HEVC), MPEG2, MPEG4
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
160

Si të porosisim në Gjirafa50?

32.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Tesla-310 është një marrës multimedia i projektuar për të marrë sinjale DVB-T, por edhe standardin DVB-T2 që shfaqet me mbështetjen e kodekëve H.265 / HEVC. HEVC është standardi i ri DVB-T2 me kodim ekonomik, që zvogëlon rrjedhën e të dhënave duke ruajtur cilësinë e imazhit krahasuar me paraardhësit e tij H.264. Veçantitë e këtij marrësi të sinjalit tokësorë janë parametrat dhe funksionet si: inçizimi në diskun USB, FTA, 1000 TV dhe rregullimi paraprak i radios, rregullimi automatik dhe manual, menu OSD, menu çeke, EPG, teletekst, përshkrime audio, si dhe kohëmatës deri në 10 ngjarje. Dimensionet 160 x 95 x 32 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8594163276010
Formati i kompresimit të videove:
H.264 (AVC), H.265 (HEVC), MPEG2, MPEG4
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
160
Kodi i prodhuesit:
8594163276010
Lansuar:
1. 11. 2018
Lartësia [mm]:
32
Lidhësit:
HDMI, RJ-45, SCART, USB
Lloji i marrësit:
DVB-T2
Me mundësi incizimi (PVR):
Pesha [kg]:
0.5
Prodhuesi:
Tesla
Trashësia [mm]:
95

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE