Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Marrës sinjali tokësor VU+ Uno 4K SE (1x dual DVB-T2 MTSIF)

Kodi i produktit:
252482
Formati i kompresimit të videove:
H.265
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
VU+ UNO 4K SE T2
Lansuar:
17. 1. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

285.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 23.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

VU + UNO 4K SE është një marrës satelitor me një çmim të shkëlqyer dhe performancë tejet të mirë. Marrësi përdor procesor të fuqishëm dy- bërthmësh 1.7GHz ARM dhe memorie 2GB DDR4 dhe 4GB flash. Marrësi është i pajisur me një ekran LCD me ngjyra 2,4 "për orientim dhe funksionim të lehtë, i cili përmban një funksion të dobishëm të Mini TV. Përveç kësaj, mund të përdorni gjithashtu adapterin Wi-Fi USB për të lidhur marrësin në internet. Pajisja ka këta konektorë: 2 x HDMI 2.0, 1x CI, RJ11, 2x USB 3.0, 1x gigabit si dhe port për audio.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Formati i kompresimit të videove:
H.265
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
VU+ UNO 4K SE T2
Lansuar:
17. 1. 2019
Lidhësit:
HDMI, Optike, RJ-45, USB
Mbështetje për 4K / UHD:
Mbështetje për WiFi:
Prodhuesi:
VU+
Sistemi operativ:
Linux
Slot CI:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE