Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Marrës Strong SRT8541, DVB-T2, i zi

Kodi i produktit:
272327
Besueshmëria:
100 %
EAN:
8717185449624
Formati i kompresimit të videove:
H.265 (HEVC)
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

33.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Marrës DVB-T / T2 me cilësi të lartë, me trup metalik, i dizajnuar për të marrë transmetime të njëkohshme digjitale tokësore DVB-T2 me mbështetje për kodekët H.265 me cilësi të lartë dhe shumë karakteristika dhe teknologji të përparuara. Përveç shumë veçorive praktike, marrësi është i pajisur me dalje 1x HDMI për lidhje me televizior modern dhe një lidhës SCART për lidhje me llojet më të vjetër të televiziorëve. Për më tepër, 1 × USB, dalje jashtë-linje dhe dalje digjitale koaksiale.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
8717185449624
Formati i kompresimit të videove:
H.265 (HEVC)
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
168
Kodi:
SRT8541
Lansuar më:
11. 10. 2019
Lartësia mm:
39
Lidhësit:
HDMI, koaksial, hyrje RF, RJ-45, SCART, USB
Lloji i marrësit:
DVB-T2
Pesha kg:
0.35
Prodhuesi:
Strong
Trashësia mm:
99

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE