Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Marrës TechniSat DigiPal T2 / C HD, DVB-T2, i argjendtë

Kodi i produktit:
276688
Besueshmëria:
100 %
Lidhësit:
AV, HDMI, koaksial, RF (hyrës), RJ-45, USB
Trashësia mm:
126
Prodhuesi:
TechniSat
Pesha kg:
0.24

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
79.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Marrës i dizajnuar për të marrë transmetimin aktual tokësor digjital DVB-T, por edhe për standardin e sapo dalë nga DVB-T2 me mbështetjen e kodekut H.265 / HEVC. Ky produkt shkëlqen në funksionimin e thjeshtë, përmes ndërfaqes USB mund të regjistroni transmetime të TV ose të luani formate të ndryshme multimediale nga pajisjet e jashtme. Ju gjithashtu mund të përdorni akorduesin kabllor DVB-C, i cili gjithashtu lejon marrjen e televiziorit kabllor të paenkriptuar. Marrësi mbështet shumë karakteristika: regjistrim USB, mënyra e thjeshtuar e funksionimit për fëmijë dhe të moshuar, mënyra speciale për të dëmtuarit në shikim, kontroll i përmirësuar prindëror TechniFamily, në kohëmatës, fuqia e marrësit 12V, media player i integruar, teletext, EPG, Timeshift dhe marrje e radios në Internet. Ai ka një port dalës HDMI, USB 2.0, meny çeke dhe ekran LED. Dimensionet janë 18.2 x 4 x 12.6 cm dhe peshon 240 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
4019588149380
Formati i kompresimit të videove:
H.264 (AVC), H.265 (HEVC), MPEG2
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
182
Kodi:
DIGIPAL T2/C HD
Lansuar më:
4. 12. 2019
Lartësia mm:
40
Lidhësit:
AV, HDMI, koaksial, RF (hyrës), RJ-45, USB
Lloji i marrësit:
DVB-C, DVB-T2
Me mundësi incizimi PVR:
Pesha g:
240
Pesha kg:
0.24
Prodhuesi:
TechniSat
Trashësia mm:
126
Ueb-i i prodhuesit:
Technisat.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE