Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Marrës tokësor Emos EM190, DVB-T2

Kodi i produktit:
274937
Besueshmëria:
100 %
EAN:
8592920083963
Formati i kompresimit të videove:
H.264 (AVC), H.265 (HEVC), MPEG2, MPEG4
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

29.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky pranues tokësor mund të pranoj transmetime digjitale simultane DVB-T si dhe DVB-T2. Dekodon formatet e imazheve H.264 dhe H.265 dhe mundëson shikimin e serive cilësore dhe filmave Full HD. Përveç 1000 kanaleve televizive mundeni të aktivizoni edhe stacionet radiofonike, apo të përdorni USB-në për filma dhe muzikë. Ka mjaftueshëm inpute për t'u lidhur me çdo tv, antenë dhe pajisje tjera elektronike. Kontrollohet përmes telekomandës.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
8592920083963
Formati i kompresimit të videove:
H.264 (AVC), H.265 (HEVC), MPEG2, MPEG4
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
145
Kodi:
2520236300
Lansuar:
7. 11. 2019
Lartësia mm:
28
Lidhësit:
HDMI, RF(hyrës), SCART, USB
Lloji i marrësit:
DVB-T2
Me mundësi incizimi PVR:
Prodhuesi:
Emos
Trashësia mm:
96

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE