Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Marrës tokësor Hyundai DVBT 250 PVR, DVB-T2, e zezë

Kodi i produktit:
272853
Besueshmëria:
95 %
EAN:
8590393289929
Formati i kompresimit të videove:
H.265 (HEVC)
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
168

Si të porosisim në Gjirafa50?

32.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kutia e vendosur multimedia për marrjen tokësore DVB-T dhe DVB-T2 me kodues H.265 / HEVC. Luajtësi mbështet regjistrimin në një disk të jashtëm USB, përmban Timeshift, Teletext, EPG. Lidhësit: HDMI, SCART, 2x USB, dimensionet H 3.6 x W 16.8 x D 11 cm, pesha 433 g. Falë dy hyrjeve USB mundëson regjistrimin e dy programeve menjëherë, gjithmonë brenda një multiplexi. Gjithashtu ju lejon të luani fajllet më multimedialë në formatet JPG, MP3, AVI, MOV, MP4, MPG, MKV, TS, VOB. Ai ofron mundësinë e regjistrimit të transmetimeve televizive dixhitale në mënyrë të përshtatshme në një USB flash disk ose hard disk të jashtëm

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
95 %
EAN:
8590393289929
Formati i kompresimit të videove:
H.265 (HEVC)
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
168
Kodi:
HYUDVBT250PVR
Lansuar:
16. 10. 2019
Lartësia mm:
36
Lidhësit:
HDMI, RF (hyrës), RJ-45, SCART, USB
Lloji i marrësit:
DVB-T2
Me mundësi incizimi PVR:
Pesha g:
433
Prodhuesi:
Hyundai
Trashësia mm:
110

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE