Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Marrës tokësor Mascom MC720T2, DVB-T2

Kodi i produktit:
277708
Besueshmëria:
100 %
Lloji i marrësit:
DVB-T2
Trashësia mm:
110
SCART:
RJ-45:

Si të porosisim në Gjirafa50?

39.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky marrës digjital i transmetimit siguron marrjen e video, audio, EPG, teletext dhe informacione të tjera të shpërndara përmes transmetimit të ri DVB-T2 HEVC. Menyja e kontrollit është e qartë, e lehtë për t’u përdorur. Mund t'a lidhni marrësin me HDMI dhe AV, SCART TV. Pajisja mbështet PVR në ruajtjen e USB, dhe kërkimin automatik të stacionit, funksionimin e lehtë dhe të qartë, kontrollin prindëror, dhe audio. Sigurisht, kutia ka instalim dhe mbështetje të një game të gjerë të formateve (MPEG2, MPEG4, AVI, MP3, WMA, JPEG, BMP, GIF). Përveç veçorive të përmendura më lart, kjo pajisje vendos mbështetje me rezolucion të plotë HD, është e pajisur me 1x dalje HDMI për lidhje me TV moderne dhe ekziston gjithashtu një lidhës SCART për lidhje me llojet më të vjetër të TV-ve. Për më tepër, prodhimi koaksial dixhital i daljes audio, 1 × USB, LAN, input IEC.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
8594016909645
Formati i kompresimit të videove:
H.265 (HEVC), MPEG2, MPEG4
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
160
HDMI:
Kaoksial audio:
Kodi:
DB8594016909645
Lansuar:
13. 12. 2019
Lartësia mm:
30
Lloji i marrësit:
DVB-T2
Me mundësi incizimi PVR:
Pesha kg:
0.4
Prodhuesi:
Mascom
RF (dalëse):
RF hyrës:
RJ-45:
SCART:
Trashësia mm:
110
USB:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE