Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Marrës tokësor New Digital T2 265 HD, DVB-T2

Kodi i produktit:
277983
  • Çmimi i transportit:FALAS
  • Mundësitë e pagesave:
    • Mundësitë e pagesave

Si të porosisim në Gjirafa50?

38.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Regjistrues modern DVB-T2 me aftësinë për të marrë sinjale për televizor të gjeneratës së ardhshme HD me mbështetje H.265 / HEVC. Është gjithashtu gati për ndryshime të ardhshme në transmetimin që televizorat e vjetër nuk mund t'i përballojnë. Lidhësit: 1 × HDMI, 1 × SCART, LAN, USB, hyrje IEC.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE