Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Marrës tokësor TechniSat DigiPal T2 / C DVR, DVB-T2

Kodi i produktit:
276184
Besueshmëria:
98 %
Formati i kompresimit të videove:
H.264 (AVC), H.265 (HEVC), MPEG2
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
182

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
92.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Marrës i dizajnuar për të marrë transmetimin aktual digjital tokësor DVB-T, por edhe për standardin e sapo dalë DVB-T2 me mbështetje për kodekët H.265 / HEVC. Ky produkt shkëlqen në funksionimin e thjeshtë, përmes ndërfaqes USB mund të regjistroni transmetime në televizior ose të luani formate të ndryshme multimediale nga pajisjet e jashtme. Ju gjithashtu mund të përdorni akorduesin kabllor DVB-C, i cili gjithashtu lejon marrjen e televiziorit kabllor të pa-enkriptuar. Marrësi mbështet shumë karakteristika: regjistrim USB, modalitetin e thjeshtuar të funksionimit për fëmijë dhe të moshuar, modalitete speciale për të dëmtuarit në shikim, kohëmatës për ndezje/fikje, fuqia e marrësit është 12V, media player të integruar, teletext, EPG, Timeshift dhe marrje të sinjaleve të radios në Internet. Ai ka një port dalës HDMI, USB 2.0, menu çeke dhe ekran LED. Dimensionet janë 18.2 x 4 x 12.6 cm dhe peshon 240 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
98 %
Formati i kompresimit të videove:
H.264 (AVC), H.265 (HEVC), MPEG2
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
182
Lansuar më:
27. 11. 2019
Lartësia mm:
40
Lloji i marrësit:
DVB-C, DVB-T2
Me mundësi incizimi PVR:
Pesha g:
240
Pesha kg:
0,24
Prodhuesi:
TechniSat
Trashësia mm:
126
Ueb-i i prodhuesit:
Technisat.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE