Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pranues tokësor Hyundai DVBT 220 PVR DVB-T2, i zi

Kodi i produktit:
272851
Besueshmëria:
97 %
EAN:
8590393289912
Formati i kompresimit të videove:
H.264 (AVC), H.265 (HEVC), MPEG4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
124

Si të porosisim në Gjirafa50?

27.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky pranues tokësor DVB-T dhe DVB-T2 mbështet rexhistrimin e fajllave në USB të jashtme dhe ka veçori si Timeshift, teletekst, EPG. Ndër konektorë përfshin HDMI, output digjital, dy konektorë USB. Përmasat e tij janë 2.7 x 12.7 x 6.2cm dhe peshon 68 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
97 %
EAN:
8590393289912
Formati i kompresimit të videove:
H.264 (AVC), H.265 (HEVC), MPEG4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
124
Kodi:
HYUDVBT220PVR
Lansuar:
16. 10. 2019
Lartësia mm:
27
Lidhësit:
HDMI, Koaxiální, RF In, RJ-45, USB
Lloji i marrësit:
DVB-T2
Me mundësi incizimi PVR:
Prodhuesi:
Hyundai
Trashësia mm:
62

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE