Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Akordues Aver TV Volar HD Nano USB

Kodi i produktit:
75398
Dizajnuar për:
Laptop, kompjuter
EAN:
4710710674830
Formati i kompresimit të videove:
MPEG2
Funksione:
3DTV Ready, EPG, Teletext, Timeshift, mundësi incizimi në TV
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
57.50 
Ju kurseni : 33.00   (57%)
24.50 € * Përfshirë TVSH-në
57% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Ky akordues është i çertifikuar me Windows Media Center Additional Qualification dhe H.264 / MPEG-2 HDTV. Është dizajnuar posaçërisht për përdoruesit e laptopëve dhe përfshin madhësi të vogë dhe mundëson lidhje përmes portit USB. Posedon një DVB-T dhe ofron fotografi fantastike, tingull dhe karakteristika të tjera të avancuara. Përfshin përdorim të lehtë dhe të thjeshtë AverTV Volar HD Nano.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Laptop, kompjuter
EAN:
4710710674830
Formati i kompresimit të videove:
MPEG2
Funksione:
3DTV Ready, EPG, Teletext, Timeshift, mundësi incizimi në TV
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
61A867DV00AD
Komandë:
Lansuar:
10 Maj 2011
Lidhësit:
Antenë për TV
Lloji:
Jashtëm
Lloji i marrësit:
DVB-T, Radio (Digital)
Lloji i marrësit për TV:
Digjital
Prodhuesi:
AVerMedia
Teknologjia:
USB 2.0

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE