Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Akordues DVB-T AVerMedia AVerTV EW330 Mobile për iOS

Kodi i produktit:
167232
Dizajnuar për:
Celular
EAN:
4710710677091
Funksione:
EPG, bateri e integruar, mundësi incizimi në TV
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
61EW3300A0AB

Si të porosisim në Gjirafa50?

35.50 
Ju kurseni : 13.00   (37%)
22.50 € * Përfshirë TVSH-në
37% Zbritje
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

AverMedia AverTV Mobile Android është një mini akordues DVB-T dhe i sjell pajisjes tuaj Apple transmetim digjital të TV-së. Akorduesi mundëson lidhje përmes portit USB dhe instalimit gratis të aplikacionit nga App Store – pas kësaj, ju mund të shikoni TV. Pajisja mundëson inçizim direkt të televizorit nga tableti apo telefoni juaj i mençur. Për më shumë, produkti ofron mbështetje për iPhone 5, 5s, 5c, 6, 6+, iPod Touch 5, iPad 4, Air, Air2, Mini, Mini2 dhe Mini3.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celular
EAN:
4710710677091
Funksione:
EPG, bateri e integruar, mundësi incizimi në TV
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
61EW3300A0AB
Lansuar:
19 Shkurt 2015
Lidhësit:
MCX (antenë), microUSB
Lloji:
Jashtëm
Lloji i marrësit:
DVB-T
Lloji i marrësit për TV:
Digjital
Prodhuesi:
AVerMedia
Teknologjia:
Lightning

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE